KKK

/
KKK

Kui palju maksab kauba kohaletoimetamine?

Urbanwear e-poest on võimalik kaup saada kahel erineval moel: Kauba kättesaamine Rakvere väljastuspunktist 0 € (Laada 6b) Postiautomaat või postkontor.

Tahan kauba tagastada, see ei sobi mu nõuetele. Mida peaksin tegema?

Vastavalt Eesti Vabariigi seadustele, on võimalik kaup tagastada müüjale 14 päeva jooksul pärast ostmist. Kaup ei tohi olla kasutatud ning peab olema originaalpakendis. Kui antud tingimused on täidetud, võtame toote tagasi või proovime koos leida muud lahendust.

Kas on võimalik järgmisel päeval tellitud kaubale järele tulla?

Iga toote all on tarnekuupäev, mida klient jälgida saab. Kui tootel on märge “Laos olemas “ on võimalik enne kella 15:00 argipäevadel tulla järgi kaubale Rakvere väljastuspunkti (Laada 6b). Toodetel, mis ei ole laos olemas, on tarneajaks 7 päeva.

Ma ei saa internetist tellida. Mida peaksin tegema?

Saatke oma ostusoov kirjalikult e-posti aadressil: info@urbanwear.ee. Meie klienditeenindus aitab teil vormistada tellimust internetis või teeb tellimuse telefoni teel.

Kui kaua kaupa tarnitakse?

Iga toote kirjelduses on eeldatav tarneaeg. Enamikel toodetel on tarneaeg kuni 7 päeva. Kui kaubal on olemas märge „Laos” ning tellimus on vormistatud enne kella 15:00 argipäevadel, on võimalik saada oma kaup kätte juba järgmisel päeval.

Kas on võimalik maksta ühel ja järele tulla teisel inimesel?

Jah. Kui valid kauba kohaletoimetamise viisi, kirjuta märkustesse kaubale järele tulija nimi.

Kuhu ma võiksin pöörduda, kui toode on rikutud?

Kirjutage meile e-posti aadressil info@urbanwear.ee ja me vastame teile ühe tööpäeva jooksul.

Kui kiiresti tellimus aktsepteeritakse?

Kui maksate kauba eest internetipangas või maksekaardiga, alustatakse teie tellimuse täitmist koheselt. Kui valite teise maksmisviisi, kinnitatakse tellimus ühe tööpäeva jooksul.

Kas kaupu on võimalik kuskil näha?

Toodetega on võimalik tutvuda meie Rakvere väljastuspunktis, Laada 6b. Samuti hoides silma peal meie Facebooki lehel, võib leida ka kohad, kus oleme oma pop-up poega väljas.

Alusta kirjutamist ja vajuta enter otsimiseks

Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.